Propozice

Propozice

Kategorie

Rodiče s malými dětmi (do 6 let)

30,-

300 m

Děti (7 – 10 let)

50,-

2,5 km

Děti (11 – 15 let)

50,-

2,5 km


Junioři (16-18 let)
Muži / Ženy (19 – 50 let)
Aktivní senioři (nad 50 let)

290,-

2,5 km

Zdatní sportovci

290,-

5 km

Firemní startovné*
(za osobu)

1000,-

5 km

*Firemní startovné umožňuje zaměstnancům, podnikatelům, apod., pomoci dobré věci a zároveň nabízí možnost propagovat svojí firmu na webu závodu a na místě závodu.
Cena 1.000,- Kč je za jednoho účastníka.
V případě, že Vaše firma poskytne i finanční dar, máte navíc startovné pro určitý počet startujících zdarma. A to sice pro počet, který vyjde při vydělení darované částky hodnotou 1000. (Např. 6000,- Kč = 6 startujících)
Po zaregistrování závodníka (pokud startuje více zaměstnanců firmy, musí být každý registrován zvlášť) nás prosím kontaktujte na e-mail pr@esn-liberec.cz pro bližší info.

V ceně startovného je balíček s dárkovými předměty a památeční tričko**.

**Neplatí u kategorií: Rodiče s malými dětmi a Děti. Ty dostávají pouze startovní balíček bez trička.

**Pouze pro ty, kteří se přihlásí nejpozději týden před konáním závodu. Později přihlášení mají možnost získat tričko pouze pokud nebudou vyčerpány zásoby.

Startovné se platí až na místě při prezenci v den konání závodu.

Trasa závodu

Většina trasy je po rovině, kolem vody, jen jednou budete muset své svaly trochu napnout a překonat malé převýšení. Ale lehce zvlněný terén v městském lesíku pod Královým hájem není nic nepřekonatelného. Naopak přináší zajímavé zpestření. Po pár set metrech opět seběhnete dolů k přehradě a klikatou cestičkou podél vody se zdárně dostanete k cíli. Tu pohodu z běhu ihned pocítíte.

(Pro zobrazení trasy klikněte na odkaz v mapě)

Propozice